Wystartowały zapisy na VII Memoriał im. Czesława Wasielewskiego

Zapraszamy do wspólnego biegu podczas Memoriału im. Czesława Wasielewskiego! Siódma edycja jednej z największych imprez biegowych w powiecie włocławskim odbędzie się w sobotę, 21 sierpnia 2020 roku. Biegacze z całej Polski ponownie będą mieli do pokonania 10-kilometrową trasę pomiędzy stadionami w Lubrańcu i Brześciu Kujawskim.Memoriał im. Czesława Wasielewskiego na stałe wpisał się w kalendarz ważnych wydarzeń sportowych, odbywających się na terenie gminy Brześć Kujawski i powiatu włocławskiego. Tegoroczna edycja ponownie stała się częścią cyklu biegów Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Do współorganizacji imprezy Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim ponownie zaprosił Gminę Lubraniec oraz Gminny Klub Sportowy „Łokietek” Brześć Kujawski.
Koszt uczestnictwa w biegu głównym wynosi 30 złotych i dla tej kwoty obowiązuje termin wpłat do 7 sierpnia br. włącznie. W późniejszych dniach opłata startowa wzrasta: do 40 złotych (do dnia 19 sierpnia) oraz do 50 złotych, jeśli uiszczana jest w Biurze Zawodów w dniu wydarzenia. Zwolnieni z opłaty są goście zaproszeni przez Organizatorów oraz osoby powyżej 70. roku życia.
Tradycją stało się już, że biegowi głównemu towarzyszyć będą Biegi Memoriałowe dla Dzieci i Młodzież, które odbędą się na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim. Udział młodych zawodników jest bezpłatny.
Limit zawodników w biegu głównym wynosi 250 osób, natomiast limit w Biegach Memoriałowych dla Dzieci i Młodzieży we wszystkich biegach łącznie wynosi 100 osób.
Szczegółowy regulamin, aktualności oraz możliwość zapisów dostępna na stronie: www.memorial.brzesckujawski.pl
Formularze rejestracyjne dostępne są na stronie: Bieg główny Biegi Memoriałowe dla Dzieci i Młodzieży.
Wszystkich miłośników biegania serdecznie zapraszamy do udziału w VII już edycji największego biegowego święta w Brześciu Kujawskim.