Pobiegnij z nami już 23 maja!

                Od początku marca można dokonywać zapisów na Memoriał im. Czesława Wasielewskiego. Siódma edycja jednej z największych imprez biegowych w powiecie włocławskim odbędzie się w sobotę, 23 maja 2020 roku. Biegacze z całej Polski ponownie będą mieli do pokonania 10-kilometrową trasę pomiędzy stadionami w Lubrańcu i Brześciu Kujawskim.

Memoriał im. Czesława Wasielewskiego na stałe wpisał się w kalendarz ważnych wydarzeń sportowych, odbywających się na terenie gminy Brześć Kujawski i powiatu włocławskiego. Tegoroczna edycja ponownie stała się częścią cyklu biegów Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Do współorganizacji imprezy Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim ponownie zaprosił Gminę Lubraniec oraz Gminny Klub Sportowy „Łokietek” Brześć Kujawski.

Koszt uczestnictwa w biegu głównym wynosi 30 złotych i dla tej kwoty obowiązuje termin wpłat do 1 maja br. włącznie. W późniejszych dniach opłata startowa wzrasta: do 40 złotych (do dnia 22 maja) oraz do 50 złotych, jeśli uiszczana jest w Biurze Zawodów w dniu wydarzenia. Zwolnieni z opłaty są goście zaproszeni przez Organizatorów oraz osoby powyżej 70. roku życia.

Tradycją stało się już, że biegowi głównemu towarzyszyć będą Biegi Memoriałowe dla Dzieci i Młodzież, które odbędą się na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim. Udział młodych zawodników jest bezpłatny.

Limit zawodników w biegu głównym wynosi 300 osób, natomiast limit w Biegach Memoriałowych dla Dzieci i Młodzieży we wszystkich biegach łącznie wynosi 150 osób.

Formularze rejestracyjne dostępne są na stronie: https://sportmaniacs.com/pl/services/inscription/vii-memoria-im-czesawa-wasielewskiego Należy pamiętać, że formularz dostępny jest dopiero po założeniu konta.

Wszystkich miłośników biegania serdecznie zapraszamy do udziału w VII już edycji największego biegowego święta w Brześciu Kujawskim.