Memoriał już w sobotę. Informacje organizacyjne.

25 maja po raz kolejny spotkamy się na Memoriale im. Czesława Wasielewskiego w Brześciu Kujawskim. Podajemy kilka informacji organizacyjnych.

Biuro Zawodów znajduje się na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawski, ul. Traugutta 29

O 15.00 WYSTARTUJĄ PIERWSZE BIEGI MEMORIAŁOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Rejestracja, odbiór pakietów na biegi dla dzieci w Biurze Zawodów od godziny 13.00 (najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem biegu w danej kategorii wiekowej). Prosimy, pilnujcie czasu.

Uwaga! W związku z tym, że lista uczestników w biegach dzieci została już zamknięta informujemy, że nie możemy niestety zagwarantować, że w biegach wezmą udział dzieci wcześniej niezarejestrowane. Będzie taka możliwość tylko wówczas, jeśli w Biurze Zawodów nie zgłoszą się zapisane dzieci.

BIEG GŁÓWNY NA 10 KM LUBRANIEC (stadion miejski) – BRZEŚĆ KUJAWSKI (stadion miejski)
Rejestracja i odbiór pakietów startowych na bieg główny odbywa się w Biurze Zawodów od godz. 12:00 do 17:00

Zapewniamy transport ze Stadionu Miejskiego w Brześciu Kujawskim (Biuro Zawodów) na START w Lubrańcu. Pierwsze odjazdy zawodników do Lubrańca spod Biura Zawodów w Brześciu planowane są na około godzinę 17 – o odjazdach będziemy informować również na bieżąco na stadionie.

O 18.00 planowany jest start biegu głównego VI Memoriału im. Czesława Wasielewskiego na trasie Lubraniec – Brześć Kujawski.
Po biegu do dyspozycji zawodników dostępne będą prysznice.

O godzinie 20 zapraszamy na zabawę taneczną, która odbędzie się na MECIE, czyli Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim.