Firma LPP partnerem VI Memoriału im. Czesława Wasielewskiego!

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że partnerem 6. edycji naszego biegowego wydarzenia jest firma LPP, która w 2022 roku uruchomi w Brzeskiej Strefie Gospodarczej nowoczesne Centrum Dystrybucyjne. Dzięki wsparciu LPP, na wszystkie dzieci, które wezmą udział w Biegach Memoriałowych, czekać będą fantastyczne niespodzianki!

LPP jest polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Przez ponad 25 lat z sukcesem prowadzi działalność w Polsce i za granicą, sprzedając kolekcje na 24 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw czy Moskwa. LPP zarządza 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Posiada sieć ponad 1760 salonów sprzedaży o łącznej powierzchni ponad 1 mln m2 oraz sklepy on-line w 12 krajach Europy.

Z uwagi na dynamiczny rozwój, w 2018 roku spółka ogłosiła decyzję o budowie Centrum Dystrybucyjnego w Brześciu Kujawskim o wartości 500 mln zł. Nowoczesne Centrum o powierzchni ok. 100 tys. m2 zostanie uruchomione w 2022 roku. W związku z inwestycją LPP chce stworzyć w regionie nawet do tysiąca nowych miejsc pracy. Jako firma zaangażowana w rozwój lokalnej przedsiębiorczości, w ramach programu społecznego „Brześć w centrum uwagi’’ realizowanego we współpracy z Urzędem Miejskim w Brześciu Kujawskim, inwestor z Pomorza wesprze także inicjatywy sportowe i program edukacyjny skierowany do najmłodszych mieszkańców gminy.

Więcej o działalności firmy na stronie: www.lppsa.com

Niezwykle cieszy nas, że firma LPP będzie częścią naszego największego biegowego święta. Dziękujemy!